Konum

 

İşletmemiz 'Beylikdüzü Sondurak' metrobüs durağına yürüyerek sadece 2dk; 'Beykent Üniversitesi'ne yürüyerek 10dk; 'Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne yürüyerek 10dk; 'Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne de yürüyerek 2dk. mesafededir. Ayrıca 'İstanbul Havalimanı'na araç ile 40dk; 'Büyükçekmece Sahil'e de araç ile 5dk. mesafededir.

 

Toplu Ulaşım

 

'İstnabul Havalimanı' ve 'Esenler Otogar'dan metro ile 'Ataköy - Şirinevler' durağında inip 'Beylikdüzü' yönüne giden metrobüslere aktarma yaparak 'Beylikdüzü Sondurak' durağında indikten sonra metrobüs gişelerinden çıkınız. Size göre köprünün sağ ayağından inerek 'Kardeş Sokak' üzerinde 100m ileride solda tabelamızı göreceksiniz.

 

Sadece metrobüsü kullanarak gelecek konuklarımız 'Beylikdüzü' yönündeki metrobüslere binerek 'Beylikdüzü Sondurak' durağında inerek yine gişelerden çıktıktan sonra köprünün size göre sağ ayağından indikten sonra 'Kardeş Sokak' üzerinde 100m ileride solda bizi kolayca bulabilirler.

 

'Büyükçekmece - Silivri' tarafından gelecek konuklarımız ise 'İETT Otobüs'leri veya alternatif minibüslerle 'Tüyap' durağında inerek yine 'Kardeş Sokak' üzerinden bize ulaşabilirler.

 

 

© Copyright 2015 Beykent Inn | Tüm hakları saklıdır.