Gizlilik Politikası

 

Beykent Inn olarak, ülkemizde üstün düzeyde ürünler, hizmetler ve deneyimler sunmaya çalışıyoruz. Kurumunuza, daha da önemlisi sadakatinize değer veriyoruz.

 

Gizliliğin önemli bir konu olduğunu kabul ediyoruz. Bu Küresel Gizlilik Politikası’nı (bu “Politika”), bu siteyi ziyaret ettiğinizde topladığımız kişisel bilgilere ilişkin uygulamalarımızı açıklamak için geliştirdik.

 

Bazı bölgelerdeki yasalar, kişisel bilgi toplamanın başka yöntemlerle de yapılabileceğinin açıklanmasına yönelik beyanda bulunmayı gerektirmekte olup; söz konusu bölgelerle ilgili olarak, bu Politika aynı zamanda internet sitelerimiz dışındaki kaynaklardan kişisel bilgileri elde etmeyle ilgili uygulamalarımızı da (örneğin, yazılı veya sözlü iletişimlerden ya da otelimizi ziyaret ettiğinizde elde edilen bilgiler yoluyla) açıklamaktadır.

 

Kendinizle ilgili kişisel bilgileri bize vermeden önce lütfen bu Politikayı dikkatli bir şekilde okuyun. Ayrıca, hava yolları, otomobil kiralama şirketleri, diğer hizmet sağlayıcılar, paket gezi turları düzenleyen veya sunan şirketler, pazarlama ortakları ya da müşteriler gibi üçüncü tarafların talimatları altında toplanan ve bunlara tabi kişisel bilgileri işleme koyma sürecimizde bu Politikanın uygulanmadığını lütfen not edin.

 

Topladığımız Kişisel Bilgiler

 

Her karşılaşma noktasında veya konukla iletişime geçilen her yerde kişisel bilgi toplayabiliriz. Bizimle paylaşmayı seçebileceğiniz başka bilgilere ek olarak, bu kişisel bilgiler şunları içerebilir: adınız ve iletişim bilgileriniz; doğum tarihiniz; tercih ettiğiniz iletişim yöntemleri; ticari adınız, unvanınız ve iş adresiniz; kredi kartınızın arkasındaki üç basamaklı kod numarası dahil olmak üzere kredi kartı bilgileri; üye numarası, bağlı olunan sürekli uçuş veya seyahat ortağı programı; geliş ve gidiş tarihi; oda ve tatil tercihleri; seyahat geçmişiniz ve ayırttığınız otel, hava yolu ve araba kiralama paketlerinize ait bilgiler. Aynı zamanda, adları ve sürekli uçuş numaraları ile kiralanan arabanın sürücüsünün yaşı dahil olmak üzere grup yolcularla ilgili bilgileri de kaydedebiliriz.

 

Ayrıca, aşağıda belirtilen yollar sayesinde Beykent Inn ile iletişime geçtiğinizde diğer kişisel bilgileri de toplarız:

 

Hızlı Rezervasyonlar Hesabı için kayıt yaptırdığınızda, sizden bir kullanıcı adı ve parola seçmenizi isteriz.

 

Toplantı ve etkinlik (örneğin, düğünler) planlama için çevrimiçi bir profil yaratmak isterseniz, toplantı ve etkinlik özelliklerini, etkinliğin tarihini, konuk sayısını, konuk odalarıyla ilgili ayrıntıları, kurumsal etkinlikler için ise organizasyonunuzla ilgili bilgileri (ad, yıllık bütçe, yıllık sponsorlu etkinlik sayısı) kaydediyoruz.

 

Çevrimiçi OB programımıza üye olduğunuzda, sizden 18 yaşından büyük olup olmadığınızı belirtmenizi ve bir OB numarası ve parolası kaydı yapmanızı isteyeceğiz. Aynı zamanda, Ödül Rezervasyonu yaptığınızda veya çevrimiçi OB Puanı satın aldığınızda, kurumsal hesap numarası, grup veya kongre kodunu, seyahat acentesi numarasını veya AAA numarasını da isteyebiliriz.

 

Bu site bazen sizin elektronik kartpostal göndermenizi veya bir arkadaşınızla mesajlaşmanızı sağlayan bir özellik sunabilir. Bu özelliği kullanmayı seçerseniz, sizden eklemek istediğiniz herhangi bir mesaj metniyle birlikte, alıcının adı ve e-posta adresini de isteyeceğiz. Bu özelliği kullanmakla, bu amaç için alıcı adı ve e-posta adresini kullanmaya ve bunları bize vermeye yetkili olduğunuzu temin ediyorsunuz.

 

Sizinle İlgili Toplanan Kişisel Bilgilerin Kullanımı

 

Beykent Inn'in hizmetlerini geliştirmek; size umduğunuz düzeyde bir konukseverlik göstermek ve sitenin sizin ilginizi çekmesini sağlamak. Bu bilgileri, size bültenleri, promosyonları ve özel ürünleri göndermek ve çevrimiçi anketler, piyangolar, çekilişler ya da e-posta, telefon veya posta yoluyla başka yarışmalar düzenlemek için de kullanırız. Beykent Inn Hotel'de çalışmak için başvuru yaparsanız, bize verdiğiniz kişisel bilgileri iş başvurunuzu işleme koymak için kullanırız.

 

Kişisel Bilgileri Nasıl Paylaşırız

 

Hassas Bilgi! “Hassas bilgi” terimi, sizin ırksal ve etnik kökeniniz, siyasi görüşleriniz, dininiz veya diğer inançlarınız, sağlık durumunuz, sabıka kaydınız ve sendika üyeliğiniz ile ilgili bilgileri içerir. Gönüllü olarak temin etmediğiniz sürece, genellikle hassas bilgileri toplamıyoruz. Sizin tarafınızdan verilen sağlık konusundaki bilgileri, size daha iyi hizmet vermek ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için münhasıran kullanabiliriz.

 

Çocuklarla İlgili Kişisel Bilgiler

 

18 yaşın altındaki bireylerden kasıtlı olarak kişisel bilgi toplamıyoruz. Ebeveyn veya kanuni vasi olarak, çocuklarınızın sizin izniniz olmaksızın kişisel bilgi vermesini lütfen engelleyin.

 

Kişisel Olmayan Bilgiler

 

Hızlı Rezervasyonlar Hesabı için kayıt yaptırdıysanız, kayıt esnasında bize verdiğiniz bilgilere, istediğiniz zaman, Kullanıcı Adı (veya OB numarası) ve Parolanızı (veya PIN) yazıp giriş yaparak ve “profilim” öğesini tıklatarak erişebilir, bu bilgileri gözden geçirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

 

Yasalarca gerekli kılınan ölçüde, sizinle ilgili muhafaza ettiğimiz kişisel bilgiler hakkında sizi bilgilendirmemizi isteyebilirsiniz veya uygun hallerde, etkin veri tabanımızda sakladığımız size ait kişisel bilgileri güncellememizi, düzeltmemizi ve/veya saklamamızı bizden talep edebilirsiniz. Yasalarca belirtilen süre içinde gerekli tüm güncelleme ve değişiklikler tarafımızdan yapılacak olup, yasaların izin vermesi halinde, talebinizi karşılama masrafı olarak uygun bir ücret alabiliriz.

 

Bu tip talepler yazılı olarak aşağıdaki adrese gönderilmelidir: Cumhuriyet mah. Yıldıray Çınar sok. / Şafak sok. No:28 Beykent - Büyükçekmece - İstanbul - Türkiye. Size ait bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla, yalnızca kaydettiğiniz veya bize verdiğiniz e-posta adresine gönderilen talepleri karşılayabiliriz. Lütfen, bunun dışında bir yoldan talepte bulunmanız halinde, size alışmış olduğunuz kalite ve çeşitlilikte hizmet sunamayabileceğimizi unutmayın.

 

Daha uzun bir saklama süresi yasalarca gerekli kılınmadığı veya izin verilmediği sürece bu Politikada belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olan süre boyunca sizle ilgili kişisel bilgileri saklayacağız.

 

Seçenekler - Pazarlama Listeleri

 

Bize iletişim bilgilerini verdiyseniz (posta adresi, faks numarası, e-posta adresi veya telefon numarası), sizi e-posta, telefon veya posta yoluyla hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek veya etkinliklere davet etmek isteyebiliriz.

 

Bu Politika veya Beykent Inn'in kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığı konusunda sorularınız varsa, lütfen iletisim@beykentinn.com e-posta adresi veya Cumhuriyet mah. Yıldıray Çınar sok. / Şafak sok. No:28 Beykent - Büyükçekmece - İstanbul - Türkiye, posta adresi kanalıyla bizimle irtibata geçin.

 

© Copyright 2015 Beykent Inn | Tüm hakları saklıdır.